Nasze diety

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna to dieta dedykowana osobom chcącym utrzymać lub zredukować masę ciała. Zbilansowane i różnorodne posiłki zadowolą każdego miłośnika zdrowego odżywiania. W menu znajdziesz szeroki wachlarz produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.
KCAL: 1200 / 1600 / 2000

Dieta sportowa

Dieta stworzona specjalnie dla osób aktywnych fizycznie. Charakteryzuje się większym udziałem białek w stosunku do reszty makroskładników. Z nami w smaczny i wygodny sposób zrealizujesz swoje sportowe cele!
KCAL: 2500 / 3500

Dieta vegetariańska

W swojej codziennej diecie chcesz zrezygnować z mięsa i ryb, ale obawiasz się, czy dostarczysz organizmowi odpowiednią podaż składników odżywczych? Wybierz naszą dietę wegetariańską! Znajdziesz w niej nabiał, nasiona roślin strączkowych, jaja, produkty zbożowe, a także warzywa, owoce i orzechy.
KCAL: 1200 / 1600 / 2000

Dieta vegetariańska z rybą

To dieta przeznaczona dla osób, które chcą wyeliminować ze swojej diety posiłki mięsne, jednak nie chcą całkowicie rezygnować z ryb i owoców morza. Menu jest odmianą diety wegetariańskiej, jednak 3 – 4 razy w tygodniu występują w nim dania z ryb lub owoców morza.
KCAL: 1200 / 1600 / 2000

Dieta bez laktozy
z ograniczeniem glutenu

To program przeznaczony dla osób chcących wyeliminować laktozę ze swojego jadłospisu, przy jednoczesnym ograniczeniu glutenu. Jeśli cierpisz na wzdęcia, bóle brzucha i uczucie ciężkości wypróbuj naszą dietę eliminacyjną.
KCAL: 1200 / 1600 / 2000

Dieta dla diabetyka

Posiłki dla diabetyków cechują się niskim ładunkiem glikemicznym. Chcesz utrzymać swój cukier w ryzach, a przy okazji zgubić zbędne kilogramy? To dieta dla Ciebie.

W naszym programie dla diabetyka nie musisz całkowicie rezygnować z deserów – odpowiednio zbilansowane, dosładzane ksylitolem, nie spowodują nagłych skoków cukru.
KCAL: 1200 / 1600 / 2000

Dieta oczyszczająca

Odczuwasz zmęczenie, uczucie ciężkości, spadek odporności? Rozpocznij oczyszczającą terapię! Nasze soki, koktajle i zupy stanowią zdrowy, pełnowartościowy posiłek, dostarczając przy tym sporą dawkę witamin i minerałów. Niejeden wielbiciel naszych soków zaświadczy, że ułatwiają też zrzucenie zbędnych kilogramów.
KCAL: 1000